Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E6409
| 3432,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated |
| Kámen | Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.2 |
|---|---|
| Šířka: | 6.6mm |
| Výška: | 25.5mm |
| Tloušťka: | 4mm |
Podobné produkty
Do košíku
Prémiové strieborné náušnice zn.Diamonfire
E5597
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce, Diamonfire Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3432 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E6408
stříbro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými fasety
3432 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6458M
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
3445 Kč
Skladem
Do košíku
Stříbrné náušnice Fiorelli silver
E6459P
Striebro 925 platinum plated, Fuchsia Crystal
3445 Kč
Skladem
Do košíku
Valentýnský set šperků Fiorelli Silver
Z1846
Rhodiované stříbro 925, detail gold plated
3359 Kč
Skladem
Do košíku
Luxusní stříbrné náušnice Diamonfire
E5978
stříbro 925, trojnásobné pokovování rhodiem + palladiem + platinou, dodávané s certifikátem výrobce
3302 Kč
Skladem

