Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrnýprsten D for diamond Mood Stone Ring
R3909
| 2158,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 21 - 22 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, platinum plated |
| Kámen | diamant, kámen nálady - mění barvy |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.73 |
|---|---|
| Šířka: | 9.78mm |
| Výška: | 9.5mm |
| Tloušťka: | 3.21mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.003 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 6x6mm |

