Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond
P5361
| 838,00 Kč 2158,00 Kč |
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 20 - 21 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 925 stříbro platinum plated |
| Kámen | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.253 |
|---|---|
| Délka: | 35-40cm |
| Šířka: | 13mm |
| Výška: | 14mm |
| Tloušťka: | 3.5mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.015ct |
Podobné produkty
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, T-REX
P5359
925 stříbro platinum plated, diamant
898 Kč
1797 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný přívěsek D for diamond
P5354X
925 stříbro platinum plated, diamant
900 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný přívěsek D for diamond
P5355X
925 stříbro platinum plated, diamant
900 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný příesek D for diamond
P5356X
925 stříbro platinum plated, diamant
900 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný přívěsek D for diamond
P5363X
925 stříbro platinum plated, diamant
900 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Leden
P5368R
925 stříbro platinum plated, diamant a červený chalcedón
974 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Únor
P5369M
925 stříbro platinum plated, diamant a ružový křemen
974 Kč
1947 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník D for diamond, Listopad
P5370Y
925 stříbro platinum plated, diamant a žltý křemen
974 Kč
1947 Kč
Skladem

