Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský stříbrné náušnice D for diamond
E6328
| 1438,00 Kč
Nakupte nyní se slevou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnost |
Skladem u výrobce |
|---|---|
| Doba doručení | 22 - 23 pracovních dnů (29. 5. - 1. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, pokřyto platinou, detail gold plated |
| Kámen | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.7 |
|---|---|
| Šířka: | 5mm |
| Výška: | 5mm |
| Tloušťka: | 1mm |
| Počet diamantov: | 2 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.006ct |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíku
Dětský stříbrné náušnice D for diamond
E6327
stříbro 925, pokřyto platinou + smalt, diamant
1378 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrné náušnice D for diamond
E6329
stříbro 925, pokřyto platinou + smalt, diamant
1347 Kč
Skladem
Do košíku
Dětské stříbrné náušnice s diamantem
E4122
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Detské stříbrné náušnice s diamantem
E5156
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrné náušnice D for diamond
E6509
stříbro 925, platinum plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrné náušnice D for diamond
E6156
stříbro 925 rhodium plated + detail gold plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrné náušnice D for diamond
E6159
stříbro 925, rhodium plated + detail rose gold plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrné náušnice D for diamond
E6392W
925 stříbro platinum plated, diamant a biela sladkovodní perla
1719 Kč
Skladem

