Částka celkem: 0,00 Kč s DPH
Přejít do košíku- Nakupte se slevou - 10% Kód: sale10
-
Gravírování jen 100Kč
- Vrácení zboží do 14 dnů
Dětský náhrdelník zn. D for diamond (stříbro)
P4244
| 1118,00 Kč 1597,00 Kč |
| Dostupnost | Skladem u nás (Odesíláme ihned.) |
|---|---|
| Doba doručení | 2-3 pracovní dny |
| Poštovné | Od 99,00 KČ Při nákupu nad 1500 KČ je poštovné ZDARMA |
Vrácení a výměna ZDARMA přes Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | stříbro 925, rhodium a rose gold plated |
| Kámen | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.6 |
|---|---|
| Délka: | 35.5cm |
| Šířka: | 11mm |
| Výška: | 17mm |
| Tloušťka: | 4mm - 4.5mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.005ct |
Podobné produkty
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník s diamantem
P3567
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník s diamantem
P800
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník s diamantem
P3572
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
1719 Kč
Skladem
Do košíku
Dětský stříbrný náhrdelník s diamantem
P616
stříbro 925/1000, rhodium plated, diamant
1719 Kč
Skladem

